DE GROOTSTE IN MODELTREINEN
Nieuwigheid

Trix 25420 - E-Lok Re 4/4 II SBB

E-Lok Re 4/4 II SBB

Adviesprijs: € 399,00

€ 359,00
Nieuwigheid! Levering verwacht binnen enkele maanden

Onze sterke punten

Grootste modeltreinwinkel van Nederland
Scherpe prijzen en enorme eigen voorraad
Voorradig en voor 14:00 besteld?
Dezelfde dag verzonden! (di-vr)
Slechts €5,75 verzendkosten (NL)
Geldt voor elke zending binnen NL
Met een account meer opties
Meer overzicht en meer gemak
Productbeschrijving
Details

Voorbeeld: Elektrische locomotief Re 4/4 II, Eerste uitvoering van de Schweizerische Bundesbahnen (SBB). In de kiezelgrijze/bloedoranje kleuren van de Swiss Express. Locomotiefnummer 11141. Model in de uitvoering vanaf 1975.

Model: Met digitale mfx+ decoder en uitgebreide geluidsfuncties. Centraal ingebouwde geregelde hoogvermogens aandrijving met vliegwiel. Aandrijving via een cardan op allevier de assen. Met antislip banden. Met de rijrichting wisselend driepunts frontsein en één wit sluitsein (Zwitserse lichtwisseling), analoog in bedrijf, digitaal te bedienen. Als met de losse locomotief gereden wordt kan het rode sluitsein ingeschakeld worden. Frontseinen aan de locomotiefkanten 1 en 2 kunnen onafhankelijk van elkaar bediend worden. De rangeer-,waarschuwings-, en verkeerd spoor seinen kunnen digitaal bediend worden. Verlichtingen in de machinistencabines en in de motorruimte kunnen digitaal bediend worden. Verlichting met onderhoudsvrije warm-witte en rode lichtdiodes (LED). Met buffercondensator. Gedetailleerd uitgevoerde dakopbouw met nieuw ontworpen schaarstroomafnemers. Veel los gemonteerde details zoals handleiders en imitatie automatische koppeling inclusief schuin aangebrachte stang. Bufferhoogte volgens NEM. Als los te monteren onderdelen worden remslangen, stekerdozen, vulstukken voor de baanruimers en de volledige automatische koppeling meegeleverd. Lengte over de buffer 17,8 cm.

Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer Trix-25420
Merk Trix
Barcode 4028106254208
Nieuwsgroep Hoofdnieuws 2025
Schaal H0 (1:87)
Kant-en-klaar of bouwmodel Kant-en-klaar
Eigenschappen Digitaal, Geluidsmodule
Systeem 2-rail DC
Treintype TEE-, IC- en sneltreinen
Treinsamenstelling Locomotieven
Tijdperk IV (1968 - 1990)
Land Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk
Spoorwegmaatschappij SBB / CFF / FFS
Een vraag over dit product?

Heeft u vragen over dit product? Vul onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk deskundig geholpen door één van onze medewerkers.

Mail ons

Contactgegevens

* Verplichte velden